بهترین رستوران‌ های مشهد

مشهد یکی از توریستی‌ترین شهر‌های ایران است که سالانه میزبان میلیون‌ها مسافر از شهر‌های دور و نزدیک است. شهری که این حجم از مسافران را میزبانی می کند قطعا باید از خدمات رفاهی عالی و با کیفیتی بهره مند باشند تا اوقات خوشی را برای مسافران رقم بزنند.

ساخت اماکن تفریحی و گردشگری در مشهد یکی از اساسی ترین کار هایی است که باید در جهت رفاه حال مسافران انجام گیرد، از بین امکان تفریحی ساخته شده رستوران یکی از پر استفاده ترین و ملزوم ترین مکانی است که باید بهترین خدمات را داشته باشد.

در زیر برخی از بهترین رستوران‌های مشهد معرفی شده اند، با مطالعه مطالب زیر می توانید بهترین رستوران در مشهد را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که هر رستوران غذای معروف و اصلی دارد که به همان غذا شهره هستند.

رستوران پسران کریم

یکی از بهترین و قدیمی ترین رستوران‌های مشهد است که در سال ۱۳۰۰ تاسیس شده است و در حال حاضر دارای سه شعبه در مشهد است، با توجه به نظر مشتریان رستوران پسران کریم بهترین چلو گوشت و چلو ماهیچه را طبخ می کند. شعبه اصلی رستوران پسران کریم در بلوار خیام قرار دارد، در نظر داشته باشید که علاوه بر غذای معروف رستوران غذا‌های دیگر نیز از کیفیت عالی برخوردار هستند.

شعبه سوم رستوران پسران کریم در برج آلتون مشهد واقع در خیابان دانشگاه قرار دارد. و شعبه مرکزی آن در بلوار سجاد قرار گرفته است.

رستوران پسران کریم دارای قیمت مناسبت و فضای خانوادگی دنجی است که همه روزه آماده پذیرایی مسافران عزیز می باشد.

رستوران معین درباری

از قدیمی ترین رستوران‌های شهر مشهد است که در سال ۱۲۸۰ هجری شمسی برابر با سلطنت مظفرالدین شاه قاجار تاسیس شده است. این رستوران در محله چهار سوی نوغان و توسط حاج اصغر معین درباری ساخته شده است. که تا سال‌ها بعد توسط خاندان معین درباری اداره میشد.

غذای معروف این رستوران انواع کباب مخصوصا کباب شیشلیک است و از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در طبخ غذا‌های خود استفاده می کنند.

رستوران ارم شاندیز

ارم شاندیز یکی از اصیل ترین رستوران‌های مشهد است که به دلیل خدمات مدرن ارائه شده از دیگر رستوران‌ها متمایز است. آدرس رستوران ارم شاندیز نرسیده به میدان دوم شاندیز است و غذای معروف آن شیشلیک است.

دیزی سرای سید جاغرق

در سال ۱۳۷۴، در ابتدای جاده روستایی جاغرق, دیزی سرای سید جاغرق افتتاح شده است. آوازه این دیزی سرا به حدی بلند است که حتی در بین دیزی سرا‌های مشهد نیز پیچیده است، اگر در مشهد به دنبال بهترین دیزی سرا هستید حتما باید سری به این مکان بزنید و از بهترین دیزی سنگی‌های آن بهره ببرید.

رستوران اطلسیه مشهد

رستوران اطلسیه مشهد واقع در خیابان خیام، دارای سقف شیشه ای و سالن بزرگ پذیرایی، همچنین دارای بوفه باز است. علاوه بر رستوران این مکان دارای کافی شاپ با آلاچیق در فضای باز است که امکانات رفاهی بیشتری برای مسافرین فرآهم کرده است.

رستوران قصر هدیش

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به خوردن غذا‌های فرنگی و ایتالیایی هستید پیشنهاد می کنیم به رستوران قصر هدیش واقع در بلوار جانباز بروید و از کیفیت عالی غذاهای فرنگی و ایتالیایی رستوران قصر هدیش غافل نشوید.

رستوران بابا قدرت

رستوران بابا قدرت دارای فضای دل‌نشین تاریخی و سنتی است که منوی متفاوتی دارد. در انتهای بازار امام رضا مجتمع گردشگری بابا قدرت هست که در آن رستوران بابا قدرت واقع است.

رستوران‌های متعددی در مشهد وجود دارد که انتخاب را برای مسافران سخت کرده است. در کنار رستوران‌های معروف نام برده شده، رستوران‌های فرنگی وجود دارد که غذاهای فرنگی مثل غذا‌های ایتالیایی طبخ می شود.

رستوران ایتالیایی میلان، رستوران نسیم لبنان، رستوران کلبه، خانه استیک دایان مشهد از جمله رستوران هایی هستند که غذای فرنگی در آن سرو می شود و علاقه مندان به این سبک از غذا‌ها می توانند به این رستوران‌ها مراجعه کنند.