تور هتل قصر طلایی مشهد

هتل 5ستاره مجلل قصرطلایی

هتل قصر طلایی مشهد یکی از بهترین هتل های 5ستاره در ایران می باشد که با تلاش فراوان مرحوم سزاوار در سال 1389 تاسیس گردید. همانند نامی که برای آن انتخاب کرده اند بمانند قصری مجلل می باشد که در بیست طبقه و دارای اتاق های بسیار متفاوت و لوکس آماده میزبانی از مسافرین عزیز امام رضا (ع) می باشد . 

در این جا قصد داریم شما را با اتاق های مختلف هتل قصر طلایی مشهد آشنا کنیم .

اتاق ها دوتخته لاکچری

بیشترین تعداد اتاق را در هتل قصر طلایی اتاق دوتخته لاکچری برخوردار است که متراژ آن حدود 30 متر می باشد . دارای یک تخت دبل و یک تخت تک جدا برای اینکه مسافرین فضای بیشتر و یا چنانچه سه نفر باشند نفر سوم از تخت تکی آن استفاده کند . این تیپ اتاق ها در دوسبک آتریوم و لاکچری می باشند که تفاوت آنها این است که اتاق های آتریوم پنجره ای روبه خیابان ندارد ولی اتاق های سبک لاکچری پنجره روبه خیابان و اتاق های دبل لاکچری پانوراما روبه به حرم می باشند .

آپارتمان رویال

یکی دیگر از اتاق های پرطرفدار هتل قصر طلایی واحد های آپارتمان رویال می باشند که متراژ آن 101متر می باشد که بسیار بزرگ و ظرفیت آن 4تا6نفر و دارای یک اتاق خواب مجزا و نشیمن می باشند و جزء اتاق های ویژه هتل قصر طلایی می باشد .

پرنسس سوئیت ویژه ماه عسل

این تیپ اتاق مخصوص عروس و داماد ها برای ماه عسل می باشد که طراحی اتاق و سبک آن بسیار منحصر به فرد و با تزئین شمع آرائی و گل آرائی همراه است . که می توانید خاطرات خوشی را در آن بسپارید