تور مشهد با قطار همه روزه

بی شک یکی از اقتصادی ترین سفرها با قطار به مقصد مشهد می باشد که شما مسافرین می توانید هر زمان از سال با تورهای ارزان قیمت به مشهد سفر کنید .

در عین حال مسافرینی هستند که ترس از پرواز دارند و می خواهند جهت اطمینان خاطر با قطار سفر کنند به همین جهت ما پیشنهاد می کنیم با قطارهای پنج ستاره ای همچون قطار فدک و یا قطار مجلل زندگی اشاره کنیم . از تمایزات این قطارها در مسیر مشهد می توان به لوکس بودن کوپه ها و نوع پذیرایی متفاوت آن ها با سایر قطارها می باشند . 

جهت استفاده از تور مشهد با قطار بهتر است همیشه آخرین ساعت حرکت را جهت سفر انتخاب کنید به این جهت که ساعت تحویل اتاق در هتل 2بعد از ظهر می باشد و زمانی که شما به مشهد می رسید صبح زود می باشد و باید چندین ساعت را جهت تحویل اتاق در هتل را سپری کنید . البته می توانید در این مدت وسایل خود را به قسمت امانت هتل تحویل دهید و جهت زیارت به حرم امام رضا (ع) بروید .

جهت سفر به مشهد با قطار بهترین ساعت حرکت بین 8 شب تا 12 شب می باشد و بهترین ساعت برای برگشت بین ساعت 2بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر می باشد . 

جهت اطلاع برای سفر به مشهد و مشاوره رایگان برای انتخاب قطار همین حالا با ما تماس بگیرید و یا به قسمت لیست قیمت تور مشهد با قطار مراجعه کنید .

02144378215